STOCKFEST BUDE!

Přátelé,

s potěšením oznamujeme, že jubilejní pětadvacátý ročník Stockfestu proběhne v plánovaném termínu jako třídenní akce. Máme potvrzené sobotní vystoupení kultovní britské NWOBHM kapely Praying Mantis, jejíž první koncert v České republice v listopadu loňského roku v havlíčkobrodském klubu přinesl všem přítomným mimořádný zážitek. Nenechte si ujít příležitost slyšet zatraceně dobrou muziku! A jak říká zakladatel kapely Tino Troy: „It´s gonna be a fantastic night, I´m sure!“

Větší změnou proti původně avizovanému programu je skutečnost, že v Dobrohostově nevystoupí Mňága a Žďorp. Headlinera pátečního programu zveřejníme v nejbližších dnech.

Lhůtu pro zakoupení jednodenních i dvoudenních vstupenek za nejnižší ceny prodlužujeme do 15. července. Předprodej na portálu www.smsticket.cz již probíhá, v brodském Tulipánu a v humpoleckém Informačním centru bude zahájen do poloviny července.

S ohledem na šachy v pátečním programu považujeme za férové nabídnout možnost vrácení peněz za již zakoupené páteční vstupenky nebo dvoudenní program.

Třetí srpnový víkend bude na letním parketu v Dobrohostově zase plný dobré muziky. Buďte u toho!!

Havlíčkův Brod, 28. června 2020